Home page - pro rodiče

Veselé Vánoce mami a tati!

Hledáte veselé, milé vánoční přáníčko pro maminku & tatínka, kterým byste mohli doprovodit svůj vánoční dárek, které by je potěšilo a při nejlepším i pobavilo? Stalo se, že se svými rodiči nebudete o Vánocích a tak byste jim alespoň krásným přáníčkem rádi řekli, jak moc je máte rádi a jak vám na nich záleží? Pak ani vy neodejdete s prázdnou!

Níže jsme pro vás připravili několik vzorů textů na vánoční přání pro rodiče. Najdete mezi nimi jak vtipné kousky, tak i „vážnější kusy“- zkrátka jak si která situace a nátura žádá. Připíšete-li k vybranému textu něco vlastního, získáte rázem osobité & osobní vánoční přání, kterým uděláte radost nejednomu rodičovi!

Ukázky vánočních přání pro rodiče:

Dnes, o Vánocích, mám úžasnou příležitost vám říct, jak moc jsem rád, že vás mám! Mám vás moc rád! Krásné Vánoce

Hodnocení:
89.5% (19)

K Vánocům vám, milá maminko a drahý tatínku přeji všechno, co nejde zavřít do krabice, zalepit lepenkou, zabalit do papíru ani ovázat mašlí: radostné prožití Vánoc, rodinnou pohodu, klid zdraví a štěstí!

Hodnocení:
84.6% (13)

Nenapadá mě nic lepší, co bych si mohl přát, nic většího, co bych mohl dostat, než šťastné rodiče!

Hodnocení:
82.5% (8)

Ať kouzlo štědrovečerní noci přinese do vašeho domova klid, radost a štěstí! To vám z celého srdce přeje …, který vás má moc rád!

Hodnocení:
70.9% (11)

Co lepšího bych mohl najít pod stromečkem, než spokojenou mámu s tátou! Krásné Vánoce vám přeje…

Hodnocení:
68.6% (7)

Ty nejkrásnější Vánoce, klid, rodinnou pohodu, radost a hodně smíchu rodině, která si to všechno zaslouží!

Hodnocení:
68% (5)

Dostal jsem skvělé a báječné rodiče, pokud si tedy mohu ještě něco přát, pak už jen běžky!

Hodnocení:
60% (6)

Co víc si mohou přát rodiče, kteří už dostali to nejlepší dítě na světě? Snad jen hodně sněhu na horách! Veselé Vánoce mami a tati!

Hodnocení:
51.4% (7)

Nevybrali jste si? Tak zkuste štěstí v kategoriích básniček, citátů nebo originálních přání a určitě s prázdou neodejdete.