Home page - Přání pro prarodiče

Veselé Vánoce babičko a dědečku!

Hledáte milé, originální vánoční přáníčko, kterým byste svým milým babičkám a dědečkům popřáli krásné Vánoce, ale víc, než slavná fráze „šťastné a veselé“ vás právě nenapadá? Už dál nemučte své mozkové závity a inspirujte se některou z ukázek našich krásných vánočních přání, vhodných (nejen) pro prarodiče.

Připravili jsme pro vás ukázky několika různých vánočních přání, pro prarodiče se smyslem pro humor, pro tradiční babičky a dědečky i roztomilá přáníčka k Vánocům. Na vás je pouze rozhodnout se, s jakým typem přání uděláte u babičky s dědou největší terno a tím pak inspirovat vlastní vinš, případně jej doplnit o vlastní věnování či dodatek.

Co popřát babičce a dědečkovi:

Milá babičko/dědečku,
všechny dárky světa, chtěl bych vám dát,
ty největší však, můžu ti/vám jen přát:
Zdraví, štěstí, klid a lásku
od starostí ani vrásku!

Hodnocení:
89.4% (17)

Když se mě Ježíšek ptal, co bych si nejvíc přál k Vánocům, poprosil jsem ho o zdraví a štěstí pro ty nejlepší prarodiče na světě, co znám! Krásné Vánoce babi a dědo!

Hodnocení:
78.5% (13)

Ať kouzlo štědrovečerní noci přinese do vašeho domova klid, radost a štěstí! To vám z celého srdce přeje …, který vás má moc rád!

Hodnocení:
70.9% (11)

Babičko a dědečku, posílám vám 365 balíčků, do kterých jsem zabalil svou lásku, obdiv, úctu a štěstí- podělte se o ně. Veselé Vánoce vám přeje…

Hodnocení:
70% (4)

Když už jsem dostal ty nejlepší prarodiče na světě, bylo by hodně opovážlivé, přát si ještě novou koloběžku? Veselé Vánoce babičko a dědečku, mám vás moc rád!

Hodnocení:
70% (4)

Lásku, radost, štěstí a rodinou pohodu nejen na Vánoce, ale po celý rok vám přeje …

Hodnocení:
52% (5)

Až vánoční cukroví provoní váš byt a rozzáří se svíčky na vánočním stromečku, zapomeňte na všechny chmury a prožijte krásné a pohodové vánoční svátky!

Hodnocení:
48% (5)

Nechť vánoční svátky naplní váš domov pohodou, štěstím a vanilkou!

Hodnocení:
40% (5)

Nevybrali jste si? Nevadí, další tipy na vánoční přání, vhodná pro prarodiče najdete v kategorii básniček, citátů či originálních přání.