Home page - Adventní přání

Vánoční přání v němčině

Máte kamaráda vášnivého germanistu, tetinku v Drážďanech či kamaráda/obchodního partnera z německy mluvící země? Pak není od věci popřát těmto osobám jak jinak, než německy! Pokud se bojíte, že by vám vaše znalosti němčiny vydělaly nanejvýš na kabát z ostudy, pak se svěřte do našich rukou!

Níže najdete pár ukázek originálních, milých vánočních přání v němčině, z pera rodilého mluvčího, se kterými zazáříte jak vánoční hvězda! Navíc u každého německého přáníčka najdete český překlad, abyste ani vy nezůstali o vinš ochuzeni a mohli vybrat co nejlepší přání pro vaše přátele, příbuzné a známé.

Ukázky německých vánočních blahopřání:

Ich wünsche dir und deiner Familie ein frohes Weihnachtsfest, geruhsame Feiertage und ein gesundes, glückliches und erfolgreiches neues Jahr.(Přeji Tobě i tvé rodině šťastné, klidné svátky a zdraví, úspěchy a radost v novém roce.)

Hodnocení:
86.7% (101)

Ich wünsche dir frohe Weihnachten und einen guten Rutsch in das neue Jahr. (Přeji Ti veselé Vánoce a šťastný vstup do novéhjo roku.)

Hodnocení:
78.2% (44)

Ich wünsche dir ein frohes Fest und besinnliche Feiertage. Genieße die ruhigen Tage mit deiner Familie und komm gut in das neue Jahr. (Přeji Ti veselé Vánoce a krásné svátky. Užij si pohodové dny s rodinou a vstup šťastné do nového roku.)

Hodnocení:
77.3% (30)

Hab eine wundervolles Weihnachtsfest im Rahmen der Familie und einen großartigen Start in das neue Jahr. (Užijte si skvělé vánoční svátky v kruhu rodinném a mějte skvělý start do nového roku!)

Hodnocení:
66.7% (33)