Home page - Adventní přání

Přání k Vánocům v angličtině

Máte zahraniční přátele či dokonce příbuzné, kterým byste rádi napsali k Vánocům, popřáli jim hezké svátky a nový rok, ale jazyková bariéra vás nutí tvářit se, jako by Vánoce ani nebyly? Nevěšte hlavu, zanechte vyplňování přihlášky do jazykových kurzů (i když?), zapomeňte na internetové překladače.

Zde najdete pár originálních ukázek přání k Vánocům v angličtině, která můžete bezbolestně opsat a s výrazem světáka ohromit svou zahraniční přízeň či přátele! Ke každému přání zde najdete také jeho překlad do češtiny, abyste věděli, co vlastně přejete. A teď vám už nezbývá než si vybrat to pravé anglické přáníčko:

Ukázky anglických vánočních přání:

Wishing you all the joys of Christmas! May you be blessed with health, happiness and love! (Přeji Ti všechny radosti Vánoc! Ať jsou požehnány zdravím, štěstím a láskou!)

Hodnocení:
81.5% (26)

Merry Christmas and many good wishes for a new year of happiness and prosperity! (Krásné Vánoce a mnoho přání radosti a úspěchu do nového roku!)

Hodnocení:
81.3% (15)

I wish you more love, more happiness, more fun and good health this Christmas! (Přeji ti/vám více lásky, více štěstí, více zábavy a dobré zdraví k letošním Vánocům!)

Hodnocení:
72.5% (8)

May this holiday time sparkle and shine. May all your dreams come true, may you feel this joy all year round. (Ať se Tvé vánoční svátky blyští a třpytí. Ať se Tvé sny stanou skutečností, ať cítíš tuto radost po celý rok.)

Hodnocení:
70% (8)